• Categories
   هیچ دسته ای مطابق با معیارهای شما پیدا نشد.
   • Manufacturers
    هیچ سازنده ای مطابق با معیارهای شما یافت نشد.
   • Products
    محصولی یافت نشد که با معیارهای شما مطابقت داشته باشد.
     • Blog
      هیچ مطلبی در وبلاگ یافت نشد که با معیارهای شما مطابقت داشته باشد.

     جوراب واریس زیر زانو -ورنا

     برند: ورنا
     رنگ
     سایز
     ارسال رایگان
     محصول قابل برگشت نیست
     مبلغ قابل پرداخت: 3٬800٬000 ریال

     این جوراب واریس در سایزهای مختلف ( سایز 1 تا 7 ) و در 1 رنگ کرم تولید شده است و از کیفیت بسیار بالایی برخوردار می باشد. این جوراب دارای کفه برای راحتی پا می باشد و تا زیر زانو است.کاربرد اصلی این جوراب جلوگیری از ایجاد واریس و پیشرفت واریس می باشد . کلاس فشار این مدل 3 می باشد.

     جوراب واریس ورنا به نوعی طراحی شده است که بتوان به صورت روزانه آن را استفاده نمود. طراحی این جوراب به نحوی می باشد که تمامی نارسایی های وریدی سطحی را میتواند رفع و بهبود بخشد. این جوراب با فشاری که ایجاد می کند می تواند قطر رگ ها را به اندازه اصلی بازگرداند و از انسداد جریان خون جلوگیری می کند.

     همچنین شایان ذکر است که این مدل توانایی ایجاد فشار تقریبی 30-24 میلی مترجیوه را دارا می باشد. این فشار علاوه بر رفع بیماری واریس باعث رفع خستگی هم می شود. جنس این جوراب از 52 درصد پلی آمید – 48 درصد الاستین می باشد.

     جوراب واریس یکی از درمان های اولیه جهت مقابله با بیماری واریس می باشد. جوراب واریس سبب کاهش علائم بیماری های وریدی و جلوگیری از ایجاد واریس حاد در افراد شده و جهت درمان رگ‌های واریسی استفاده می‌شود. با استفاده مناسب و به موقع از این جوراب ها، جریان خون در پاها بهبود پیدا کرده و باعث کاهش درد و ورم واریس در پاها می‌شوند. جوراب واریس ورنا پلاس مدل AD با کفه زیر زانو می باشد که فشار بیشتری را به ناحیه پا وارد می کند. بهترین زمان استفاده از جوراب واریس در زمان صبح بعد از بیدار شدن از خواب می باشد زیرا در این زمان پا دارای کمترین ورم ممکن می باشد.

     ساخت:
     ایران
     نوع کاربری:
     مناسب برای تمامی نارسایی های وریدی سطحی

     هنوز هیچ نظری وجود ندارد

     ارسال پیام
     back to top
     فیلترها