فروشگاه اینترنتی آوان‌لند همواره در تلاش است تا خریدی مطمئن و رضایت‌بخش را برای شما فراهم کند. ما می‌دانیم گاهی اوقات ممکن است نیاز پیدا کنید که کالایی را پس بدهید. در چنین مواقعی، راهکار ساده و قابل دسترسی را در نظر گرفته‌ایم: امکان بازگرداندن کالا تا ۳ روز پس از دریافت.

۲ نکته

هدایا

اگر همراه سفارشتان چیزی به عنوان هدیه با قیمت صفر ریال دریافت کردید، این اقلام را به تنهایی نمی‌توانید پس بدهید.

کدهای تخفیف

اگر برای خریدتان از کد تخفیف استفاده کرده‌اید، ارزش آن کد را نمی‌توانید پس بگیرید و آن کد دیگر غیرقابل استفاده خواهد بود

شرایط بازگرداندن کالا

  1. کالای نامناسب یا معیوب: اگر کالایی که گرفتید دچار نقص فنی است یا با اطلاعات سایت مغایرت دارد، می‌توانید آن را تا ۳ روز پس از دریافت پس بدهید. مهم است که بسته‌بندی اصلی و گواهینامه محصول را سالم نگه دارید تا بتوانید از این خدمات استفاده کنید.
  2. انصراف از خرید: اگر پس از دریافت کالا از خرید خود پشیمان شدید، تا ۳ روز فرصت دارید تا انصراف خود را به واحد خدمات پس از فروش اعلام کنید.

برای این که بتوانید کالا را پس بدهید باید:

نحوه بازگرداندن کالا

نکته

پس از اینکه کارشناسان ما در بخش خدمات پس از فروش کالاهای برگشتی را بررسی کنند، اگر مشخص شود کالای برگردانده شده طبق قوانین ارجاع کالا مشکلی ندارد و سالم است، دوباره آن را برای مشتری ارسال خواهیم کرد. اگر مشتری از پذیرفتن کالای سالم و بی‌نقص امتناع کند، ما این کالا را به مدت یک ماه به عنوان امانت نگه می‌داریم. پس از گذشت این زمان، اگر کالا گم شود یا آسیب ببیند، آوان‌لند هیچ مسئولیتی نسبت به خسارات وارده نخواهد داشت.